DKLL Logistic

Na czym polega fracht kolejowy? To wykorzystanie sieci kolejowej do przesyłania towarów. Choć przewóz za pomocą kolei znany jest już od wielu lat, to jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wygodnie i bezproblemowo przewozić można za jego pomocą wiele towarów. Rosnąca popularność transportu drogowego sprawiła, że kolej stała się niedoceniana przy codziennej realizacji wysyłek. Tymczasem nie każdy kraj posiada rozwiniętą sieć dróg i autostrad – nierzadko okazuje się wówczas, że koszt przewozu za pomocą ciężarówek jest tak wysoki, iż koniecznie będzie znalezienie dla niego alternatywy. Tu z pomocą przychodzi transport kolejowy.

Fracht kolejowy to wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

Odpowiednia organizacja odpraw celnych powala na skrócenie czasu poświęcanego na formalności i tym samym – samego dostarczenia towaru. Ponadto obniżenie kosztów wysyłki sprawia, że jest to rozwiązanie opłacalne zarówno dla samego producenta, jak i pomniejszych pośredników. Nie każda firma transportowa podejmie się przewozu towarów do krajów azjatyckich, szczególnie na terenach słabiej rozwiniętej sieci komunikacyjnej. Tymczasem skorzystanie z usług kolejowych pozwala na bezproblemowy przewóz nawet większej ilości towarów w odległe kraje. Możliwość wygodnej realizacji zarówno załadunku, jak i wyładunku to duże udogodnienie dla wszystkich przedsiębiorców i producentów. Warto zwrócić uwagę także na aspekt ochrony środowiska naturalnego, która staje się coraz ważniejsza dla wielu firm. Stawiając na kolej dołączają Państwo do grona przedsiębiorców świadomie realizujących politykę proekologiczną. Troska o naturę jest nie tylko korzystnym zabiegiem marketingowym, ale przede wszystkim dbałością o przyszłe pokolenia i ich warunki życia.

 Fracht kolejowy

Skorzystaj z naszych usług, jeżeli zależy Ci na jakości i bezpieczeństwie towaru.

Oferujemy bezpieczne usługi spedycyjne z wykorzystaniem infrastruktury kolejowej. Dzięki szerokiej sieci połączeń na terenie całej Polski oferujemy atrakcyjne ceny przewozu na terenie całego kraju. Zajmujemy się ponadto przewozem zagranicznym z wykorzystaniem kontenerów. Fracht kolejowy jest świetnym rozwiązaniem do przewozu towarów ponadgabarytowych oraz sypkich. Choć nie jest to może najszybsza forma transportu międzynarodowego, to jednak do jej zalet warto zaliczyć chociażby wygodę przy wypełnianiu formalności, stosunkowo niską cenę oraz możliwość przewozu towarów, które nie spełniają wymogów stawianych przez transport lotniczy. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty przewozowej.