DKLL Logistic

Kiedy fracht lotniczy staje się najlepszym rozwiązaniem? Przede wszystkim we wszystkich sytuacjach, w których czas gra kluczową rolę – samolot pozostaje bowiem najszybszym środkiem transportu i może być wykorzystywany nie tylko do przewozu pasażerów, ale również przesyłek o dużym stopniu ważności lub wymagających jak najkrótszego czasu dostawy. Towary, które szybko tracą swój termin przydatności oraz tracą na wartości wymagają bowiem szczególnych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy w przesyłce znajdują się części do komputerów, słodycze czy ważne dokumenty, w ten sposób można je wygodnie i bezproblemowo dostarczyć do niemal wszystkich krajów na świecie.

Pilne przesyłki nie mogą czekać – fracht lotniczy pozwoli na terminową realizację zamówień.

W jaki sposób przetransportować na drugi koniec świata części niezbędne do produkcji? Transport kolejowy posiada swoje ograniczenia w związku z siecią torowisk. Transport samochodowy z kolei wiąże się z koniecznością przechodzenia przez kolejne odprawy na granicach oraz koniecznością zatrudnienia kilku kierowców. Sam czas także ma w tym wypadku znaczenie. Tymczasem fracht lotniczy to ograniczenie niezbędnych formalności do minimum wymaganego na lotniskach. Rozbudowana sieć połączeń międzynarodowych pozwoli na przesłanie towaru w niemal każdy zakątek na świecie. Krótki czas realizacji przewozu rekompensuje cenę samej usługi; możliwy jest także wybór wariantu ekonomicznego. Bezpieczeństwo przesyłki to dla nas priorytet, a wybór transportu lotniczego pozwala na eliminację jakichkolwiek uszkodzeń w związku z przebywaniem znacznych odległości. Stan sieci komunikacyjnych w poszczególnych krajach może pozostawiać wiele do życzenia, wskutek czego należy liczyć się z ryzykiem występowania uszkodzeń. Dlatego podczas przesyłania towarów o szczególnie wysokiej wartości fracht lotniczy to najpewniejsze rozwiązanie.

 Fracht lotniczy

Oszczędność czasu i wygoda to najlepsze połączenie dla każdej firmy.

Szeroka oferta naszych usług związanych z przewozem lotniczym pozwoli Państwu na dopasowanie rozwiązań transportowych do indywidualnych potrzeb. Oferujemy pomoc w wyborze najkorzystniejszego rodzaju przewozu oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z formalnościami. Bezpieczny transport lotniczy świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku przedmiotów cennych, jak i tych o niewielkich gabarytów – w tym wypadku bowiem korzystanie z wielkich kontenerów jest zupełnie bezzasadne. Zapraszamy do przetestowania naszych usług w tym zakresie i wypróbowania wygody rozwiązań transportu lotniczego.