DKLL Logistic

Jako doświadczona firma spedycyjna polecamy Państwu nasze usługi z zakresu transportu oraz organizacji procesów logistycznych. Zajmujemy się transportem morskim i lotniczym a także transportem drogowym i kolejowym zarówno w obrębie kraju, jak i poza jego granicami.

Naszej firmie przyświeca idea z jednej strony nieustającej innowacyjności, z drugiej natomiast – zapewniania najwyższej jakości. Łączymy zatem ciągłą pracę nad wdrażaniem najnowocześniejszych technologii z dbałością o świadczenie usług dopasowanych do potrzeb naszych klientów oraz z zapewnianiem bezpieczeństwa i wygody w kwestiach transportu.

Doświadczony sztab pracowników oraz otwartość na nowe rozwiązania pozwalają nam stworzyć dla Państwa szereg propozycji z zakresu transportu międzynarodowego. Współpracujemy z partnerami na terenie Europy i całego świata, co pozwala na usprawnianie procesu transportu Państwa towaru.

Od blisko 25 lat zaobserwować można dynamiczny rozwój branży logistycznej i transportowej w zakresie współpracy z krajami azjatyckimi. Skorzystanie z możliwości rynku chińskiego bądź tajwańskiego wymaga jednak zatrudnienia odpowiedniej firmy transportowej. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w tym zakresie sprawiają, że oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi transportu z Chin; szczególnie polecamy transport lotniczy oraz coraz lepiej rozwinięty transport kolejowy.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi w tym zakresie? Transport lotniczy pozwala na zaoszczędzenie czasu dostawy towaru oraz co za tym idzie – dużą wygodę nadawcy i odbiorcy. Ponadto jest to rozwiązanie stosowane przez firmy, którym zależy zarówno na czasie, jak i bezpieczeństwie. Rozwój sieci lotniczej pozwala na wysłanie przesyłki w niemal każde miejsce na świecie.

Transport kolejowy to z drugiej strony niezawodność, terminowość oraz systematyczność – choć w tym wypadku czas transportu wydłuża się, to jednak zyskują Państwo bezpieczny i pewny przesył towarów w korzystnej cenie. Coraz więcej przedsiębiorstw wybiera to rozwiązanie również ze względu na kwestie związane z ochroną środowiska.