DKLL Logistic

Czy transport lotniczy z Chin musi wiązać się z wielkimi kosztami? Niekoniecznie – obecnie coraz więcej przewoźników oferuje usługi z zakresu transportu do Chin, dzięki czemu ceny stają się coraz atrakcyjniejsze. Warto decydować się na przewóz towarów za pomocą samolotów, ponieważ jest to rozwiązanie powszechnie stosowane zwłaszcza w przypadku przesyłek wymagających szybkiego dostarczenia. W tym wypadku niezawodny będzie transport lotniczy – Chiny pomimo odległego położenia są wówczas niemal na wyciągnięcie ręki. Doręczenie towaru zajmuje bowiem około tygodnia, co jest okresem kilkukrotnie krótszym niż w przypadku transportu morskiego czy kolejowego. Choć coraz więcej produktów spożywczych charakteryzuje się przedłużonym terminem przydatności, to jednak pewna grupa wymaga transportu w najkrótszym możliwym terminie – wówczas jedynym rozwiązaniem jest dobrze rozwinięty transport lotniczy. W przypadku przesyłek pilnych i wartościowych cena przewozu nie gra aż tak dużej roli, jednak warto porównywać oferty i zdecydować się na najkorzystniejszy stosunek ceny do terminu doręczenia towaru.

Gdy w grę wchodzi transport lotniczy, Chiny i inne kraje azjatyckie nie są już problemem.

Powstawanie coraz to nowych połączeń pomiędzy Europą a krajami azjatyckimi to duże udogodnienie nie tylko dla pasażerów, ale przede wszystkim przedsiębiorców. Dzięki możliwościom załadunkowym nowoczesnych samolotów możliwe jest przesyłanie znacznych partii towaru na dużą odległość. Jednocześnie dzięki temu, że czas ulega tak dużemu skróceniu przesyłka jest o wiele lepiej zabezpieczona i nie jest przy tym narażona na działanie czynników atmosferycznych. Połączenia z największymi chińskimi portami lotniczymi to także skrócenie czasu transportu wewnątrzkrajowego, co zwiększa nie tylko wygodę, ale przede wszystkim ma wpływ na ostateczny termin doręczenia przesyłki.
Transport lotniczy Chiny

Spedycja lotnicza polecana jest w szczególności w przypadku towarów niewielkich.

Ma to związek z ograniczeniami pojemnościowymi samolotu. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie – nasza firma świadczy także usługi z zakresu przesyłek skonsolidowanych, co ma szczególne znaczenie w przypadku przesyłek zawierających drobniejsze przedmioty. Umożliwia to łączenie poszczególnych zamówień w całość i co za tym idzie – redukcję kosztów. Realizujemy także przesyłki cargo, które charakteryzują się zwiększoną masą ładunku. Dzięki współpracy z wieloma podmiotami transportowymi oferujemy nie tylko sam przewóz, ale również dostarczenie towaru bezpośrednio do odbiorcy. To najwygodniejsze rozwiązanie w przypadku przesyłek ekspresowych, które wymagają jak najszybszej dostawy. W zależności zarówno od wielkości przesyłki, jak i odległości w przypadku dostarczenia jej odbiorcy metodą „door to door” koszt całości operacji może się różnić. Dlatego zawsze indywidualnie rozpatrujemy dane zamówienie i wyceniamy je na podstawie konsultacji z klientem, by wybrać najkorzystniejsze dla niego rozwiązanie.Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.