DKLL Logistic

Dlaczego w przypadku przesyłek zza oceanu najlepiej wybrać transport lotniczy z USA? Ponieważ bardzo często czas gra główną rolę w przypadku doręczania towarów o dużej wartości lub krótkim terminie przydatności. Fracht morski w tym wypadku wymaga nawet kilku tygodni oczekiwania, co często nie jest satysfakcjonujące dla przedsiębiorców, firm i producentów. W przypadku spedycji lotniczej jest on skrócony do niezbędnego minimum, dzięki czemu nie następują przestoje w produkcji czy transakcjach. Choć cena jest oczywiście proporcjonalnie wyższa, to jednak jakość usługi i wygoda są nie do przecenienia – dlatego tak wielu klientów sięga przede wszystkim po takie rozwiązanie. Cenne przedmioty, które nie mogą zaginąć lub ulec uszkodzeniu? Ważne dokumenty? Konieczność szybkiego dostarczenia przesyłki do klientów? We wszystkich tych przypadkach najlepiej sprawdzi się właśnie transport lotniczy. USA, Chiny czy kraje europejskie połączone są wygodną siecią lotniczą, która pozwala na przetransportowanie towaru w niemal dowolną część świata.

Jeśli chodzi o transport lotniczy, Stany Zjednoczone posiadają bardzo rozwiniętą sieć połączeń.

Samodzielne nadawanie przesyłek i wszystkie związane z tym formalności są jednak tak uciążliwe, że wiele firm decyduje się na powierzenie całości procesu profesjonalistom. Dzięki temu cała procedura przebiega o wiele sprawniej. Nasza firma znajduje się w czołówce przewoźników lotniczych zarówno w przypadku przesyłek krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy szereg usług z zakresu transportu zarówno lotniczego, jak i morskiego oraz kolejowego. Nasi klienci współpracują z nami na wielu płaszczyznach i decydują się na każde z tych rozwiązań, jednak gdy zależy im na czasie, najwygodniejszym wariantem pozostaje samolot. Dlatego w przypadku przesyłek o krótkim terminie dostarczenia nadal najchętniej wybierany jest transport lotniczy – Stany Zjednoczone nie są pod tym względem wyjątkiem.
Transport lotniczy USA

Oferujemy szereg usług związanych z transportem lotniczym.

Przede wszystkim jest to monitorowanie całości procesu, dzięki czemu posiadamy szczegółowe informacje odnośnie stanu przesyłki i terminu jej doręczenia. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi nadanie pojedynczej paczki, czy też całej partii towaru dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu usługi na jak najwyższym poziomie. Przejmujemy także wszelkie formalności związane z procesem odprawy celnej, która nierzadko potrafi przedłużyć się nieznośnie i finalnie opóźnić czas dostarczenia przesyłki w przypadku indywidualnego transportu. Dzięki szerokim kontaktom naszej agencji z podwykonawcami oferujemy nie tylko dostarczenie towaru pomiędzy lotniskami, ale również jego przewóz w miejsce wskazane przez klienta. To szczególnie ważne w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do możliwości magazynowania danej przesyłki.

Jednocześnie oferujemy także usługi z zakresu przechowywania danych partii towaru oraz sieć magazynów, w których ładunki zostają przygotowane do wysyłki. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również środków pieniężnych. Co ważne, kontrolujemy także przebieg danej transakcji finansowej oraz sprawdzamy jakość dostarczanych towarów, dzięki czemu już na początkowym etapie możliwe jest wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i kontaktujemy się z klientem, by lepiej poznać jego wymagania i oczekiwania względem transportu oraz kosztów. Wszystko to sprawia, że oferujemy Państwu kompleksowe usługi transportowe idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty oraz do dalszego kontaktu.