DKLL Logistic

Gdy w grę wchodzi transport morski, Chiny wydają się dość odległym punktem przeznaczenia. Tymczasem coraz nowocześniejsze rozwiązania z zakresu żeglugi międzykontynentalnej pozwalają na sprawne przesyłanie regularnych partii towaru i wymianę handlową z niemal każdym miejscem na świecie. Transport morski do Chin jest przedsięwzięciem wymagającym współpracy międzynarodowej zarówno w czasie żeglugi, jak i podczas całości załadunku i wyładunku towaru. Szereg formalności koniecznych do dopełnienia w przypadku dalszego przewozu frachtu morskiego wymaga dużej znajomości specyfiki tamtejszego rynku, sieci komunikacyjnej oraz możliwości transportu. Przeciwności jednak nie powinny przesłonić korzyści wynikających z takiego rozwiązania. Pierwszym krokiem będzie przede wszystkim określenie zarówno specyfiki towaru, jak i jego gabarytów. Im większa partia towaru, tym większy koszt związany z jej dostarczeniem, jednak również mniejsze przesyłki mogą wiązać się z większymi kosztami. Wynika to z konieczności uruchomienia wszystkich procesów logistycznych przy jednoczesnym braku rozłożenia kosztów na kilka przesyłek. Profesjonalne firmy, a wśród nich także nasza oferują zatem konsolidację zamówień w celu minimalizacji kosztów. To dobre rozwiązanie zarówno dla wielkich firm, jak i nieco mniejszych przedsiębiorców.

W przypadku dużej partii towaru najlepiej wybrać zatem transport morski – Chiny i inne kraje azjatyckie umożliwiają wymianę handlową na wysokim poziomie.

Rozwój Szlaku Jedwabnego wiąże się z coraz chętniej podejmowanymi transakcjami pomiędzy europejskimi firmami a azjatyckimi kontrahentami. Rozwój portów międzynarodowych wiąże się ze zwiększeniem wygody dla zagranicznych przedsiębiorców, dzięki czemu coraz więcej firm decyduje się na transport morski z Chin. Niedogodności związane z transportem rekompensują korzystne ceny towarów dostępnych na azjatyckim rynku. Niewielkie przedmioty w dużej ilości, czyli tak zwana “drobnica” sprawiają przedsiębiorcom wiele problemów logistycznych. Nasza firma oferuje transport zarówno drobniejszych przesyłek, jak i całych kontenerów. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka sieć kontaktów pozwala nam na organizację transportu na najwyższym poziomie, nie tylko o zasięgu krajowym, ale również międzynarodowym. Dzięki współpracy z nami zyskują Państwo zabezpieczenie całej przesyłki, wygodne rozwiązania oraz najwyższą jakość obsługi. Dokładamy bowiem wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi spełniały międzynarodowe standardy oraz stały na najwyższym poziomie. Współpraca z nami zapewni Państwu wysokiej klasy transport międzynarodowy.

Transport morski Chiny

 

Oferujemy także szereg dodatkowych usług związanych z transportem towaru z krajów azjatyckich.

W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie świadczymy usługi z zakresu wyszukiwania kontrahentów dostarczających towar – po złożeniu zamówienia zapoznajemy się z dostępnymi ofertami oraz wybieramy najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Towar najwyższej jakości jest kontrolowany przez nas na każdym etapie wysyłki, dzięki czemu dociera do naszych klientów w najlepszym stanie. W przypadku transakcji finansowych oferujemy także pomoc w kontroli jej przebiegu, co pozwala na szybkie wyjaśnienie wszelkich kwestii związanych z finansami. Ponadto zajmujemy się także przygotowywaniem partii towaru do wysyłki, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się całym procesem pakowania i szykowania kontenerów. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty oraz dalszego kontaktu w przypadku pytań i wątpliwości.