DKLL Logistic

Transport morski to wygodne rozwiązanie w przypadku przewozu dużych partii towaru. Jest to wariant ekonomiczny, którym cena gra większą rolę od czasu – w tym wypadku bowiem należy liczyć się z koniecznością dłuższego oczekiwania na doręczenie towaru. Jednocześnie jednak umożliwia transport towaru na dalsze odległości, co ma niebagatelne znaczenie w trakcie wykonywania spedycji międzynarodowej. Dzięki usługom transportu morskiego handel z wieloma krajami, w tym również azjatyckimi przebiega stosunkowo bezproblemowo. Korzystanie z tej formy przewozu wiąże się ze stosunkowo dłuższym terminem doręczenia, jednak w przypadku regularnych zamówień partii towaru łatwo o zapewnienie ciągłości dostaw.

Decydując się na transport morski, warto skorzystać z usług sprawdzonych firm.Sam transport to podstawowa usługa, jednak całość spedycji to również coraz częściej usługa “door to door”, czyli dostarczenie towaru do punktu wskazanego przez odbiorcę. W przypadku transportu morskiego jest to wyjątkowo ważne, bowiem konieczność dostarczenia przesyłki zarówno nad polskie morze, jak również od portu w kraju docelowym do siedziby odbiorcy może nieść ze sobą wiele dodatkowych formalności. Zajmują się nimi specjalistyczne firmy, które przejmują od przedsiębiorcy konieczność zajmowania się całym procesem spedycyjnym. W ten sposób proces przebiega bez dodatkowych utrudnień, co w przypadku chociażby odpraw celnych może powodować dodatkowe przestoje podczas transportu.

Nasza firma umożliwia bezproblemowy transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy.

W przypadku wysyłki towaru do oddalonych krajów poza Europą polecamy przede wszystkim transport morski, który łączy w sobie wygodę i jednocześnie aspekt ekonomiczny. Choć fracht morski wymaga cierpliwości, to jednak stosunkowo bezproblemowe doręczenie oraz niższa niż w przypadku transportu lotniczego cena stanowi o atrakcyjności tego rozwiązania. Dopełnienie wszelkich procedur zarówno przy wysyłce, jak i odbiorze może stanowić problem, zwłaszcza dla mniejszych firm i przedsiębiorstw bez doświadczenia w logistyce, dlatego oferujemy kompleksową obsługę całego procesu. Sprawujemy kontrolę nie tylko nad towarem, ale również procesem magazynowania czy organizacją odbioru. Świadczymy kompleksowe usługi transportu oraz szereg usług dodatkowych, które usprawnią przebieg przewozu. Stosujemy bowiem najnowsze technologie oraz światowe rozwiązania mające na celu unowocześnienie procesów spedycyjnych.

Transport morski

 

Zapraszamy do dalszego kontaktu oraz zapoznania się z całością naszej oferty.