DKLL Logistic

Transport do Stanów Zjednoczonych może pociągać za sobą wiele utrudnień związanych przede wszystkim z odległością. W przypadku przesyłania towaru na terenie Polski bądź Unii Europejskiej sama dostawa realizowana jest stosunkowo szybko, a niewielka odległość do pokonania umożliwia dokładniejszą kontrolę nad całością procesu. W przypadku gdy w grę wchodzi transport do USA, cała procedura przedłuża się nie tylko z powodu odpraw celnych, ale również przez konieczność oczekiwania na przemieszczenie się towaru. Dlatego nasza firma oferuje kilka możliwości z uwzględnieniem różnych środków transportu, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Stały rozwój oraz korzystanie z najnowszych technologii oraz światowych rozwiązań sprawia, że nieustannie poprawiamy jakość naszych usług.

Transport do USA oferowany przez naszą firmę to gwarancja jakości i niezawodności.

Oferujemy zarówno transport z USA towarów o krótkim terminie ważności (np. jedzenie), jak również przesyłek o zwiększonych gabarytach. W zależności od potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie dopasować nasz zakres usług do ich zapotrzebowania. W przypadku konieczności dostarczenia przesyłki w jak najkrótszym czasie oferujemy transport lotniczy, który umożliwia skrócenie czasu podróży towaru. To wygodne rozwiązanie również w przypadku przesyłek priorytetowych bądź o zwiększonej wartości. Są one wówczas zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami związanymi z transportem, jak chociażby wynikającymi ze wstrząsami podczas przewozu. Opcja frachtu morskiego skierowana jest z kolei do osób i firm, których interesuje transport ze Stanów Zjednoczonych w wariancie ekonomicznym. Należy wówczas liczyć się z koniecznością dłuższego oczekiwania na towar, jednak jest ono zrekompensowane stosunkowo niską ceną przewozu. To najlepsza metoda przewozu również tak zwanej drobnicy, czyli niewielkich rozmiarów produktów składających się na jedno duże zamówienie. Oferujemy szereg dodatkowych usług w związku zarówno z transportem morskim, jak i lotniczym. Zaliczyć do nich można między innymi dostarczenie przetransportowanych towarów w ramach usługi „door to door”. Jest to duża wygoda zarówno dla odbiorcy przesyłki, jak i nadawcy, bowiem nie musi zajmować się organizacją dodatkowego transportu z lotniska bądź portu morskiego.

 

 

Nasza firma świadczy również dodatkowe usługi z zakresu organizacji transportu.

Choć sam przewóz towaru jest dla nas kwestią kluczową, to jednak nie ograniczamy się tylko do świadczenia usług z tego zakresu – staramy się bowiem odpowiadać pod tym względem na zapotrzebowanie naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy szeroki wachlarz usług dodatkowych, z których mogą Państwo skorzystać dzięki decyzji o wybraniu naszej firmy. Wśród nich znajduje się pomoc w magazynowaniu. Wiemy, że nie zawsze przedsiębiorcy mają możliwość natychmiastowego odebrania towaru, dlatego oferujemy zabezpieczenie przesyłek oraz ich magazynowanie. Rozwiązujemy także wszelkie problemy związane z przygotowaniem towaru do wysyłki – jeśli nie jesteście Państwo pewni, w jaki sposób całość powinna być zabezpieczona, zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Jesteśmy firmą z doświadczeniem nie tylko transportowym, dlatego zajmujemy się także audytem kontrahentów, w szczególności azjatyckich – pozwala to na zminimalizowanie jakichkolwiek problemów i utrudnień, a jednocześnie umożliwia sprawdzenie wiarygodności wybranego producenta. Pomagamy także w szybszym zakończeniu formalności związanych z odprawą celną.